İlk Android Uygulamamız Yayında !

Yeni bir teknolojik ürün mü alacaksınız? Ama birçok siteye girip en popüler, en çok satılan ürün hangisiymiş diye bakmak size yorucu mu geliyor? Öyleyse bu uygulama tam size göre. Hadi gelin ve ilk uygulamamız hakkında daha çok şey öğrenin!

Her Şeyin Ligi !


Bağımsız girişimciler olarak ilk uygulamamızı tamamladık !

İstatistiksel bilgilere ve teknolojide popüler olan ürünlere
ilgi duyan kişilerce sevileceğini düşündüğümüz uygulama aynı zamanda yeni ürün alacak kişiler için de yardımcı olma niteliği taşımaktadır.

6 farklı kategori 18 farklı alt kategori ile uygulamamızın ilk sürümü yayınlandı. Haftalık güncellenen listeler ile her zaman güncel kalabileceksiniz !

En çok satan ilk 10 !

Farklı sitelerden topladığımız verilerle teknolojik ürünlerin en çok satan ilk 10’unu sizler için bir araya getirdik. Birçok siteye girip tek tek bakmak yerine bir uygulamadan hepsini inceleyip, beğendiğiniz ürünün kodunu sitesinde direk aratarak kısa sürede seçim yapabileceksiniz. Ürünlerin üstlerine tıklayarak daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ürün model numaraları ile hızlı bir şekilde internet sitelerinde bulabilirsiniz !

Gelecek güncelleme planlarımız arasında seçilen bir ürün için açılan bir pencere ile detaylı özelliklerine ulaşma hatta ürünü satın alma imkanı sağlayacağız. Yapılacaklar listemizin 2. sırasında ise daha detaylı filtreleme özellikleri getireceğiz. Bunlar ve daha fazlasını yapabilmemiz için sizin desteklerinize ihtiyacımız bulunmaktadır. Eğer sizler de kısa yoldan teknolojik ürün satın alma fikrini sevdiyseniz, uygulamamızı indirerek bizlere ilk desteğinizi verebilirsiniz. Bir düşünsenize hem daha kolay hem de zaman tasarrufu. Günümüz şartlarını düşününce zamanımız ne kadar da değerli değil mi? Siz de bizimle aynı fikirdeyseniz eğer, durmayın okumaya devam edin!

Fikrimizi sevdiyseniz, bizim gibi girişimcileri ve uygulamamızı desteklemek istiyorsanız hemen aşağıdaki linkten indirebilirsiniz ve değerlendirme yaparak bize moral olabilirsiniz ! Hadi durmayın!

Bizlere destek olan, olmayı düşünen, olacak olan ve bu yazımızı sonuna kadar okuyan sizlere Bağımsız Girişimciler ekibi olarak teşekkür ediyoruz. Projelerimizin devamının geleceğini sizlere temenni ediyoruz.

Ayrıca eğer siz de bizler gibi girişimci olmak istiyor ve grup çalışmalarında uyumluyum diyorsanız bize buradan başvuru yapabilirsiniz.

Uygulama yapımında ve devamında gösterdikleri ekstra özenden ve yardımlarından dolayı:

-Anıl Taha Uyar
-Gamze Yıldız
-Pınar Altınışık
-Aslı Özcan

Arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

Google play linki için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir